Inbanki kiirlaenud eestis kodulaen

por marc / lunes, 13 junio 2022 / Publicado en Uncategorized

Inbank pakub mitmesuguseid kodulaene, mis aitavad teil oma maja osta, remontida või parandada. Samuti pakub see autolaene ja õppelaenu skeeme.

laenud eraisikule

BOI kodulaen sisaldab atraktiivseid funktsioone, nagu lihtsad tagasimaksevõimalused ja madalad töötlemistasud. Selle laenutähtaeg on kuni 30 aastat, mis teeb sellest ostjatele suurepärase võimaluse.

Kasu

Kodulaenud on hea valik neile, kes soovivad osta oma unistuste maja või krundi. Need on kasulikud ka neile, kes soovivad parandada või remontida oma olemasolevat kinnisvara, tõsta selle energiatõhusust või osta autot. Inbank pakub laia valikut kodulaenutooteid, madalate intressimäärade ja paindlike tingimustega. Samuti pakub see täiendavaid laene isiklike kulude katmiseks, nagu haridus, raviarved ja palju muud. Pank pakub ka mitmesuguseid hariduslaenuskeeme, et võimaldada inimestel jätkata kõrgharidust Indias või välismaal. InBank pakub laenu ka auto ostmiseks või remondiks, unistuste reisile minekuks ja muuks.

InBanki kodulaenuprogramm inNeed võimaldab laenuvõtjatel refinantseerida oma praegust kodulaenu või taotleda uue kodu ostmiseks uut hüpoteeki.Laenuandja aitab teil mõista teie praegust hüpoteegi intressimäära ja võimalusi, arvutada makse ja otsustada, kas refinantseerimine või hüpoteek on teie jaoks õige. Lisateabe saamiseks rääkige hüpoteegipankuriga või taotlege juba täna veebis.

Intressimäärad

Panga kodulaenu üks parimaid osi on see, et saate valida kiirlaenud eestis oma vajadustele vastava intressimäära. Intressimäär võib põhineda ostetud kinnisvaral, sissetulekutel ja krediidivõimelisusel. Hea uudis on see, et valida on paljude laenuandjate vahel.

EMI kontrolli all hoidmiseks otsige kindlasti kõige konkurentsivõimelisemaid hindu. Peate arvestama ka valitud laenutüübi, summaga ja sellega, kui kauaks plaanite raha laenata.

Veelgi enam, vaadake kindlasti uusimaid hüpoteeklaenutooteid, mis on teie piirkonnas saadaval, näiteks FHA tagatud laenud, kui kavatsete osta kodu maa- või äärelinnas.

Lõpptulemus: parim inbank kodulaen aitab teil realiseerida oma unistuse kodu omamisest. Tänu atraktiivsele intressimäärale, madalatele tasudele ja paindlikele tagasimaksevõimalustele olete panga kodulaenuga heades kätes. Parim viis teada saada, mis teie piirkonnas on saadaval, on rääkida finantsnõustajaga, kes aitab teil teha teie ja teie pere jaoks õige valiku.

Teise võimalusena võrrelge intressimäärasid Internetis, kasutades oma piirkonna parimate pakkumiste leidmiseks Bankrate’i võrdlustööriista.

Töötlemistasud

Olenemata sellest, kas olete esmakordne koduostja või kogenud kinnisvaraomanik, võib pangas eluasemelaenu võtmine olla suurepärane viis oma unistuste maja hankimiseks. Enne taotlusprotsessi alustamist on aga oluline mõista pangas eluasemelaenudega seotud erinevaid tasusid ja tasusid.

Esimene tasu, mida teilt tõenäoliselt tasutakse, on menetlustasu, mis on haldustasu, mida pangad võtavad ühekordse tasuna teie laenutaotluse töötlemise eest. See tasu moodustab tavaliselt väikese protsendi laenusummast ja on pangati erinev.

Lisaks palutakse teil tasuda ka tempelmaks ja registreerimistasud. Need tasud tekivad tagamaks, et teie vara on enne laenu võtmist korralikult registreeritud ja tagatud.

Enne eluasemelaenu taotlemise protsessi alustamist on oluline küsida oma laenuandjalt nende tasude ja tasude täpsed üksikasjad. Need võivad ulatuda ühekordsest maksest kuni protsendini teie kodulaenu kogusummast.

Lisaks töötlemistasule võivad teilt nõuda muud tasud CERSAI tasud ja laenu tühistamise tasud. Need varieeruvad olenevalt taotletava kodulaenu tüübist ja teie krediidivõimelisusest.

Lisaks ei ole töötlemistasud tavaliselt tagastatavad, isegi kui teie laen lükatakse tagasi. Mõned laenuandjad pakuvad aga oma pidulike pakkumiste või tutvustuste raames töötlemistasudest loobumist või soodustusi.

See on hea võimalus säästa raha ette ja säästa intressimääralt kogu laenu kehtivusaja jooksul. Näiteks HDFC pank võimaldab teil võtta kodulaenu töötlemistasuvabalt, nii et saate maksta madalamat intressi ja säästa väljamaksega seotud tasudelt.

Samamoodi pakub SBI teile oma kodulaenudele 0,35% töötlemistasu ning tempelmaksu ja registreerimistasu, samas kui Axis Bank pakub 0,50% töötlemistasu ning registreerimistasu või tempelmaksuta. Samuti saate teada, kas mõni neist tasudest on tagastatav või mitte, kui kontrollite MITC (kõige olulisemate tingimuste) dokumenti või laenulepingut, mille teie laenuandja teile saadab.

SUBIR